S Home Credit na kredit

Home Credit si počas svojej dlhoročnej pôsobnosti vybudoval stabilnú pozíciu serióznej nebankovkyHome Credit Slovakia je nebanková spoločnosť, členom skupiny Home Credit, ktorá poskytuje viacero produktov, no 4 hlavné sú: pôžičky v predajných miestach (POS), revolvingové úvery (revolvingové karty a kreditné karty), bezúčelové hotovostné pôžičky, bežné účty a depozitné produkty. Na slovenskom trhu existuje už od roku 1999. Okrem Európy má svoje zastúpenie aj v Ázii. K ich reputácii môže prispieť aj fakt, že vyhoveli už viac ako 42 miliónom zákazníkom.

Požičajte si peniaze výhodne

Pôžička patrí k ich najvyužívanejšiemu produktu. Jednotlivcom umožňuje úver vo výške od 400 eur do 6000 eur. Home Credit pôžička sa spláca v mesačných intervaloch, minimálne 36 mesiacov a maximálne 48. Podľa toho, ako dlho sa klient rozhodne splácať sa pohybuje aj výška úroku (viac o výške úroku nižšie, v časti kalkulačka). Viacej sa o tomto produkte a samotnej nebankovke dočítate tu.

Výhody úveru

Home Credit pôžička je typ bezúčelovej pôžičky, ktorú je možné využiť na čokoľvek. Jej výhodou je predovšetkým rýchlosť, ktorou dokáže byť klientovi doručená, to znamená, že peniaze môžu byť na účte do druhého dňa od podpísania zmluvy. Mnoho nebankových, ale aj bankových spoločností si účtuje mnoho poplatkov, o ktorých klient nemá pri podpisovaní zmluvy tušenie. S Home Credit je to bez skrytých poplatkov, všetko je čierne na bielom, ako aj to, že vybavenie úveru, jej vedenie, ale aj predčasné splatenie nie je sprevádzané žiadnymi poplatkami. Bezplatná je aj možnosť vrátenia úveru, v prípade že sa tak klient rozhodne urobiť do jedného mesiaca odo dňa podpísania zmluvy.

Ako požiadať o peniaze?

Spoločnosť ponúka viacero možností na požiadanie o pôžičku. Klient sa tak môže slobodne rozhodnúť a vybrať si spôsob, ktorý mu najviac vyhovuje. Ponúkané možnosti sú:

  • telefonát : klient volá do Home Credit, prípadne klient zadá svoje číslo pomocou internetu na stránke Home Credit sk a pracovník ho bude do niekoľkých minút kontaktovať. Celý telefonický proces trvá niekoľko minút. Po splnení kritérií nasleduje zaslanie zmluvy. Číslo je uvedené nižšie (v kontakt)
  • online žiadosť: prostredníctvom internetového formulára
  • priama žiadosť v pobočke spoločnosti: osobný kontakt s pracovníkom

V každom zo zmienených prípadoch posiela Zmluvu priamo do bydliska klienta, aby si poriadne a nerušene preštudoval jej jednotlivé body a podmienky. Ak so zmluvou zákazník súhlasí, nemusí ju podpísanú zasielať naspäť. Stačí SMS podpis. To znamená, že zmluva bude podpísaná elektronicky pomocou Správcu financií Home Credit. Ten vygeneruje kód, ktorý bude zaslaný na telefónne číslo klienta. Kód je potrebné zadať do internetovej aplikácie. Hotovo, vybavovanie je na konci a bez zbytočného papierovania.

K získaniu pôžičky od Home Credit budete potrebovať dokladyPožaduje Home Credit Slovakia nejaké doklady?

Áno, k získaniu pôžičky od Home Credit sk sú potrebné nasledujúce doklady, ktoré je dôležité mať pri sebe aj pri telefonickom vybavovaní pôžičky : 2 platné doklady totožnosti (OP povinný, CP, VP, rodný list, zbrojný preukaz…);

Ak je klient vhodný adept a žiadosť bola akceptovaná, bude potrebné zaslať kópie dvoch, klientom vybraných, dokladov totožnosti, doklad o príjme (napr. potvrdenie o výške príjmu, výpisy z účtov, daňové priznanie, výmer dôchodku, rozhodnutie o priznaní odmeny pestúna…). Ak je klient zamestnancom alebo živnostníkom, je potrebné doložiť údaje o zamestnávateľovi alebo podnikaní – presný názov a sídlo spoločnosti, číslo na pevnú linku alebo mobilný telefón, ako aj IČO.

Home Credit pôžička poskytuje aj doplnkové služby, ako sú:

Poistenie výdavkov – v prípade neočakávaných a nepríjemných životných udalostí hradí splátky poisťovňa (viac na stránke Home Credit)

Flexibilita splátok – Homecredit umožňuje klientovi zmeniť výšku vopred stanovených splátok za podmienky, že minimálne 4 boli splatené v riadnej sume a v danom termíne a že táto doplnková služba bola zahrnutá v podpísanej zmluve

Odloženie splátok – V nepriaznivých situáciách si môže klient po riadnom platení 6 Home Credit splátok odložiť jednu splátku. Na 12 mesiacov pripadá jedna odložená splátka (v prípade 36 sú 3, v prípade 48 sú 4). Táto služba musí byť zahrnutá v zmluve a je spoplatnená (prirátaná k splátkam).

Kalkulačka

Home Credit kalkulačka slúži na výpočet splátok. Svojim potenciálnym klientom umožňuje presne vyrátanie mesačných splátok a netají ani celkovú výslednú zaplatenú sumu. Home Credit kalkulačka obsahuje údaje ako výška úroku, RPMN či dátum poslednej splátky. Podľa toho ako veľkú sumu a dobu splatnosti si v Home Credit klient určí, sa pohybuje aj úroková sadzba. Najnižšia možná výška úroku je 13,49% (najvyššia suma s najdlhšou dobou splácania), najvyšší úrok predstavuje 25,81% (najnižšia suma s najdlhšou dobou splácania). RPMN sa pohybuje od 14,4% až po 29,4%.

Správca financií

Správca financií Home Credit je internetová aplikácia, ktorá svojim klientom umožňuje kontrolu nad ich pôžičkou. Pomocou Správcu financií je možné vytvoriť novú žiadosť, kontrolovať dátumy splatnosti, či výšku doposiaľ splatenej sumy.

Karta

Ďalší produkt spoločnosti. Home Credit karta je karta plná peňazí. Môžete ich míňať, hoci reálne nie sú vaše. U obchodných partnerov s ňou máte zľavy z nákupov, plus za platby je možné získať eurá navyše. V prípade, že takto požičané peniaze klient vráti do 20. dňa, neplatí žiaden úrok.

Chcete kontaktovať home credit priamo? Máme pre Vás všetky kontaktné údajeKontakt

V prípade všeobecných otázok je možné kontaktovať infolinku v pracovných dňoch od 08:00 do 18:00 na čísle : 0850 11 11 18, prípadne elektronicky na: [email protected]

V prípade konkrétnych otázok je k dispozícií bezplatný kontakt na špecialistu: 0800 608 708 – to isté číslo slúži aj na vybavenie pôžičky

Pre vybavenie Home Credit karty volať na: 0850 003 010

Kontakt na sídlo spoločnosti:

Home Credit Slovakia, a.s.
Teplická 7434/147
921 22 Piešťany

https://www.homecredit.sk/
Všetky 3 pobočky Home Credit Slovakia sú otvorené od 09:00 – 20:00:

Bratislava
OC Eurovea, Pribinova 8,
811 09 Bratislava
0850 638 171
[email protected]

Košice
OC Cassovia, Pri prachárni 4,
040 01 Košice
0850 638 181
[email protected]

Žilina
OC Mirage, Nám. A. Hlinku 7B,
010 01 Žilina
0850 638 191
[email protected]